SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Våra lag
Div 3 Dam
Erik Zimmerman, Målvaktstränarre
Håkan Watson, Tränare
Magnus Swartling, Lagledare
Matts Sundberg, Tränare
Åsa Eriksson , Tränare
F-06
Hans Dahlström, Målvaktstränarre
Kent Lindqvist, Tränare
Magnus Andersson, Tränare
Oskar Cederlöf, Lagledare
Peter Huczkowsky, Lagledare
Pia Sandberg, Lagledare
Div 2 herr
Anton Olofsson, Tränare
Arne Gimring, Lagledare
Linus Ferm, Tränare
Nils-Erik Rimmö, Lagledare
Patrik Lindgren, Tränare
P-07
Anders Björklund, Tränare
Camilla Eriksson, Tränare
Jens Fladvad, Tränare
Jerker Svensson Magnusson , Lagledare
 
0702-66 02 14
Olle Svedskog, Tränare
Patrik Andersson, Tränare
Urban Larsson, Tränare
 
P-08
Anders Andersson, Tränare
Andreas Asklund, Lagledare
Daniel Sandgren, Tränare
Markus Lindberg, Tränare
Peter Bengtsson, Tränare
P-09
Björn Nygård, Lagledare
Fredrik Hermansson, Tränare
Karl Ramberg, Tränare
Tina Persson, Lagledare
F-07
Ellenor Rasteby, Lagledare
Malin Ragnarsson, Tränare
Marcus Albertsson, Tränare
Martin Magnusson, Lagledare
F-08
Andreas Holmbom, Föräldragrupp
Annica Westerlund, Tränare
Evelina Salminen, Föräldragrupp
Jan Larsson, Tränare
Jessica Holmbom, Föräldragrupp
Joakim Nord, Tränare
Klara Huczkowsky, Ungdomsledare
Lova Lindqvist, Ungdomsledare
F-09
Anna Nybond, Tränare
Ingrid Bång, Lagledare
Irma Andersson, Ungdomsledare
Mari Retzell, Lagledare
Martin Magnusson, Lagledare
Moa Sandberg, Ungdomsledare
Peter Huczkowsky, Lagledare
P-10
Anders Elgenäs, Tränare
Andreas Nissemark, Tränare
Daniel Sandgren, Tränare
Kajsa Rasteby, Ungdomsledare
Kjell Wenna, Lagledare
Kristina Magnusson , Föräldragrupp
Marcus Hautakoski, Tränare
Mattias Lingvall , Lagledare
Pernilla Magnusson, Föräldragrupp
Tilde Johansson, Ungdomsledare
F-10
Alva Magnusson, Ungdomsledare
Kristoffer Mola, Tränare
Lars Hellzén, Tränare
Lisa Bylander, Tränare
Liza Persson, Lagledare
Ruth Edgren, Ungdomsledare
Div 5 herr
Lars Hellzén, Tränare
P-16
Niklas Blom , Lagledare
Patric Kristiansson, Lagledare
Tomas Stridh, Tränare
Torbjörn Ryman, Tränare
William Wallström, Tränare
P-11
Fredrik Österberg, Tränare
Johan Rydh, Lagledare
Kristoffer Sivertsson, Tränare
Mathias Björk, Tränare
F-11
Ida Dahlström, Ungdomsledare
Klara Nygård, Ungdomsledare
Mattias Lagerkvist, Tränare
Stina Håkansson, Ungdomsledare
Sylvia Nord, Lagledare
Tomas Carlberg, Tränare
F-12
Embla Sandell Jonsson, Ungdomsledare
Hans Stenberg, Tränare
Jan Larsson, Tränare
Molly Nilsson, Ungdomsledare
Sandra Gälliner, Lagledare
Tuva Andersson, Ungdomsledare
F-13
Anders Wingman , Tränare
Beata Smedberg Östling, Ungdomsledare
Fredrik Österberg, Tränare
Hanna Appelros, Lagledare
Kenneth Severin, Tränare
Kristoffer Sivertsson, Tränare
Nova Fors, Ungdomsledare
P-12
Jonas Hägglöf, Tränare
Lars Grundqvist, Lagledare
Malin Olofsson Staflin, Tränare
Marie Mattsson, Lagledare
Petter Hill, Tränare
P-13
Alexander Segersäll, Tränare
Andreas Lindström, Tränare
Elsa Näsström, Ungdomsledare
Emma Partti Modin, Lagledare
Erik Ederwall, Tränare
Joel Eriksson, Tränare
Thomas Rahm, Tränare
Tobias Brandt, Tränare
Tuva Eriksson, Ungdomsledare
P-14
Fredrik Synderå, Lagledare
Kayhan Ömerogullari , Tränare
Maria Eriksson , Lagledare
Mats Sundbom, Tränare
Peter Renlund, Tränare
Pontus Fogelberg, Tränare
Robert Nilsson, Lagledare
F-14
Anders Elgenäs, Tränare
Gustav Jonsson, Tränare
Johanna Vackdahl, Tränare
Markus Fröjd, Tränare
Veronica Fors, Lagledare
 
0731-83 60 65
Röd grupp
Björn Biller, Tränare
Daniel Lewandowski, Lagledare
Olle Rentzhog, Tränare
Per Ramberger, Tränare
Blå grupp
Daniel Lewandowski, Tränare
Ingrid Svedskog, Föräldragrupp
Karl Eneland, Tränare
Lennart Hamberg, Tränare
Linda Rönnberg, Tränare
Martin Eriksson Fahlgren , Tränare
Grön grupp
Daniel Lewandowski, Lagledare
Kristoffer Sivertsson, Tränare
Linda Rönnberg, Tränare
Mattias Aspholm, Tränare

 
Facebook
Instagram